127.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Opel |
|---|---|
| Model | Mokka-e |
| Variant | EL GS-Line 136HK 5d Aut. |
| Kilometer | 51.000 Km |
| Registreringsdato | 02/02/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sort |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 70.3 |
| Totalvægt | 2015 kg |
| Længde | 4151 cm |
| Bredde | 1987 cm |
| Højde | 1534 cm |
| Nummerplade | EJ36787 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5450260 |
| 18" Alufælge, Alufælge, Laser forlygter, LED baglygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, City steering, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-spejle, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Armlæn, Bagagerumsdækken, Dellæder kabine, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering, Skiltegenkendelse |
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00