Detaljer
Oversigt
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Explorer |
| Variant | EL UR Select RWD 286HK 5d Aut. |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Lucid Red |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 2675 kg |
| Længde | 4468 cm |
| Bredde | 2063 cm |
| Højde | 1641 cm |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5054314 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
Udstyr
| Aircondition, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, City steering, DAB+ radio, Digital instrumentering, El indst. førersæde, El indst. førersæde m. memory, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Internet, Massage i førersæde, Mirror link, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, Stemmebetjening, Udvendig temperaturmåler, Trådløs mobilopladning, 19" Alufælge, Anhængertræk svingbart (elek.), Anhængertræk svingbart (man.), LED baglygter, LED forlygter, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, Auto hold, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, 360° kamera, Intelli. hastighedsassistent, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Beskrivelse
🚗 BILENS UDSTYR:
FABRIKSNY BIL! - BIlen har endnu ikke været registreret!
✅ Semi elektrisk anhængertræk ✅ Førerassistancepakken ✅ Adaptiv fartpilot – glidende og afslappet motorvejskørsel ✅ Bakkamera + parkeringssensorer for & bag ✅ Apple CarPlay (trådløs) ✅ Stor 13,2” touchskærm med intuitiv betjening ✅ El-førersæde med massagefunktion – giver en premium køreoplevelse ✅ Varme i både rat og sæde – perfekt til danske morgener ✅ 2-zoners klimaanlæg for optimal komfort ✅ Nøglefri betjening ✅ Høj indstigning og god oversigt ✅ Isofix ✅ Digitalt cockpit med tydelig visning af rækkevidde, assistenter og kørselsdata
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Kontakt os
Om os
Vi har fordelagtige priser på Brugtbil / Demobil / Udlejningsbil / Ny Lagerbil - kært barn har mange navne.
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Ford Explorer EL UR Select RWD 286HK 5d Aut.
Pris 334.900 Kr
Ekskl. moms