Detaljer
Oversigt
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Explorer |
| Variant | EL UR Select AWD 340HK 5d Aut. |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Blue My Mind |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 55.0 |
| Totalvægt | 2740 kg |
| Længde | 4468 cm |
| Bredde | 2063 cm |
| Højde | 1630 cm |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4939798 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
Udstyr
| Aircondition, App integration, Apple CarPlay, Aut. forvarmning af batteri, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, DAB+ radio, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El indst. førersæde, El indst. førersæde m. memory, El komfortsæder, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Head-up display, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Massage i forsæder, Massage i førersæde, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkerings assistent, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Stemmebetjening, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, Varmepumpe, 19" Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, Anhængertræk svingbart (elek.), Anhængertræk svingbart (man.), LED baglygter, LED forlygter, Armlæn, Armlæn bag, Ambiente belysning, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Stofindtræk, Auto hold, Blindvinkelassistent, Intelli. hastighedsassistent, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 360° kamera |
Beskrivelse
Fabriksny Explorer EV – luksus, kraft og teknologi i sin reneste form
🚗 BILENS UDSTYR:
✅ Varmepumpe ✅ AGR forsæder ✅ Svingbart anhængertræk ✅ Førerassistance pakken ✅ Farve: Blue My Mind ✅ Adaptiv fartpilot med Stop&Go ✅ 360° kamera ✅ Elektrisk bagklap ✅ Ambientebelysning i kabinen ✅ Keyless start og adgang ✅ Automatisk nedblændeligt bakspejl ✅ Digital instrumentering ✅ Apple CarPlay / Android Auto (trådløst) ✅ Lane Keeping Aid / Lane Centering ✅ Parkeringssensorer for og bag ✅ Trådløs mobilopladning
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Kontakt os
Om os
Vi har fordelagtige priser på Brugtbil / Demobil / Udlejningsbil / Ny Lagerbil - kært barn har mange navne.
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Ford Explorer EL UR Select AWD 340HK 5d Aut.
Pris 369.900 Kr
Ekskl. moms