Ford Transit 350 L2H2 2,0 TDCi Trend 130HK Van 8g Aut.
264.900 Kr
Ekskl. moms
Pris 290.060 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit |
| Variant | 350 L2H2 2,0 TDCi Limited 170HK Van 6g Aut. |
| Kilometer | 11.773 Km |
| Registreringsdato | 20/12/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1995 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Blue |
| Gear | 6 |
| Døre | 4 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | F |
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 13.2 |
| Totalvægt | 3500 kg |
| Længde | 5531 cm |
| Bredde | 2059 cm |
| Højde | 2550 cm |
| Nummerplade | DZ37324 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 3759490 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1640 kg |
| 16" Alufælge, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Elruder for, El-foldbare spejle m. varme, El-spejle med varme, Håndfri telefon, Navigation, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, USB stik, Varme i forruden, Anhængertræk, LED kørelys, Metallak, Tågelygter, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Justerbar lændestøtte, Kopholder, Læderrat, Stofindtræk, Airbag, Fører-airbag, Passager-airbag, Startspærre, Diesel partikelfilter, Start/stop-system |
Udforsk mulighederne med denne Ford Transit L2H2, indregistret i 2023 og nu til salg i Taastrup.
Tjek vores super skarpe leasingtilbud som gælder kun på denne ene bil.
48.000 1 gangs ydelse 3.555 månedlig ydelse 100.000 restværdi efter 60 måneder.
Alle priser er selvfølgelig ekskl. moms.
Vigtigt udstyr:
Kontakt Erhvervskonsulent John Skov Larsen på: Tlf. 50 60 55 86 Mail. [email protected]
Eller Erhvervskonsulent Lasse Rømer Tlf. 81 77 56 29 Mail. [email protected]
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 290.060 Kr
Ekskl. moms
264.900 Kr
Ekskl. moms
285.060 Kr
Ekskl. moms
285.060 Kr
Ekskl. moms
290.060 Kr
Ekskl. moms
298.495 Kr
Ekskl. moms
299.800 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER