Ford Kuga 2,5 Plugin-hybrid ST-Line X CVT 225HK 5d Trinl. Gear
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Kuga |
| Variant | 2,5 Plugin-hybrid Graphite Tech CVT 225HK 5d Trinl. Gear |
| Kilometer | 27.358 Km |
| Registreringsdato | 25/09/2023 |
| Gearkasse | Trinl. Gear |
| Motor størrelse | 2488 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Grey Matter |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 46.0 |
| Totalvægt | 2320 kg |
| Længde | 4629 cm |
| Bredde | 1883 cm |
| Højde | 1680 cm |
| Nummerplade | DX28065 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4210690 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| B&O audio, Head-up display, 19" Alufælge, Apple CarPlay, Android Auto, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. førersæde, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Sportssæder, Sædevarme for/bag, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, USB-C tilslutning, Varme i bagsæde, Varme i forruden, Fuld LED forlygter, Armlæn, Delkunstlæderindtræk, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, 6 Airbags, ABS, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Førerovervågning med advarsel, Intelli. hastighedsassistent, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Skiltegenkendelse, Selestrammer, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
🚗 Ford Kuga i Topversionen "Graphite Tech" Plug-in Hybrid med 225 HK🚗
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 💡
✔️ HEAD-UP DISPLAY ✔️ B&O LYDANLÆG ✔️ EL-BAGKLAP ✔️ AGR-FORSÆDER 12 VEJS JUSTERBARE ✔️ ADAPTIV FARTPILOT ✔️ 19" ORG. ALU-FÆLGE
💡 UDSTYRSLISTE 💡
12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk parkeringssystem, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El indst. førersæde, El komfortsæder, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkerings assistent, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Sportssæder, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i forruden, Elektrisk parkeringsbremse, Start/stop-system, Fuld LED forlygter, Indfarvede kofangere, LED baglygter, LED kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tagræling, Tågelygter, Armlæn, Armlæn bag, Dellæder kabine, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Kopholder, Læderrat, Splitbagsæde, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, Selealarm, Startspærre, Vognbaneassistent, Agr forsæder, Head-up display, B&O lydanlæg.
BILENS HISTORIE:
Bilen har været for HR-chefs firmabil. Olie skiftet i maj 2024, Bilen leveres frisk nyserviceret ved salg.
Bilen står ikke altid på adressen, så venligst ring først, før fremvisning
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡
✔️ Attraktiv finansiering med & uden udbetaling igennem Santander. ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti igennem Fragus, når du køber ny eller brugt bil ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 15.00 🕒 🏠 Vi har masser af gratis parkering foran butikken eller rundt på matriklen og kaffe på kanden – Vi glæder os til at se dig 🏠
(Der tages forbehold for trykfejl)
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
268.900 Kr
Ekskl. moms
279.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
279.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER