Ford Transit 350 L2H2 2,0 TDCi Trend 130HK Van 8g Aut.
264.900 Kr
Ekskl. moms
Pris 299.800 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | E-Transit Custom |
| Variant | 320 L2H1 EL Trend 218HK Van Aut. |
| Kilometer | 3.000 Km |
| Registreringsdato | 10/10/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Van |
| Farve | FROZEN WHITE |
| Gear | 1 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 3 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 46.2 |
| Totalvægt | 3225 kg |
| Længde | 5450 cm |
| Bredde | 2275 cm |
| Højde | 1959 cm |
| Nummerplade | ED41565 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4566684 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2300 kg |
| Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, El-foldbare spejle m. varme, Fartpilot, Opvarmet forrude, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Anhængertræk, LED forlygter, Tågelygter, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Rat m. varme, Motor-/Kabinevarmer |
💼 Gratis levering i hele Danmark på brofaste øer 🚚
📞 Henrik Hollænder 📱 Tlf.: 23 68 67 68 📧 E-mail: [email protected]
🚚 🚚 🚚 Altid cirka 100 bedre brugte varebiler på lager
🚗 Udvalgte højdepunkter fra bilen: ✅ Foldbare tagbøjler ✅ Anhængertræk ✅ Foldbare sidespejle ✅ Vognbund + sidebeklædning
💡 VI TILBYDER ALTID: ✅ Attraktiv finansiering og leasing ✅ Udvidet GoSafe købstryghed kan tilkøbes og medfinansieres ✅ Kilometergaranti ✅ Fleksible serviceaftaler 🔄 Vi tager gerne din nuværende bil i bytte, uanset stand! 🕒 Åbent mandag til fredag fra 9:00-17:30
Denne bil kan også erhvervsleases med finansiel leasing:
💰 Startydelse: kr. 45.000,00 + moms (inkl. levering & etableringsomkostninger)
📅 Månedlig leasing: kr. 3.395,00 + moms
💰 Restværdi (anvisningspligt): kr. 110.000,00 + moms
📅 Løbetid: 60 måneder / 20.000 km. pr. år
🆗 Betinget af positiv kreditgodkendelse
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 299.800 Kr
Ekskl. moms
264.900 Kr
Ekskl. moms
285.060 Kr
Ekskl. moms
285.060 Kr
Ekskl. moms
290.060 Kr
Ekskl. moms
290.060 Kr
Ekskl. moms
298.495 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER