Ford E-Transit 350 L2H2 EL Trend RWD 269HK Van Aut.
199.800 Kr
Ekskl. moms
Pris 199.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Courier |
| Variant | 1,0 EcoBoost Limited DCT 125HK Van 7g Aut. |
| Kilometer | 18.000 Km |
| Registreringsdato | 21/10/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | FROZEN WHITE |
| Gear | 7 |
| Døre | 3 |
| Sæder | 2 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | B |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 17.8 |
| Totalvægt | 1940 kg |
| Længde | 4337 cm |
| Bredde | 2076 cm |
| Højde | 1827 cm |
| Nummerplade | ED42792 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4590410 |
| Max bugsering (uden bremser) | 665 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Android Auto, Aircondition, Apple CarPlay, App integration, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, City steering, Digital instrumentering, El-håndbremse, Elruder for, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Nøglefri døre, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Trådløs mobilopladning, 16" Alufælge, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Justerbar lændestøtte, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Auto hold, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Dæktrykssensor, Service overholdt, Anhængertræk |
Ring ved besigtigelse da bilen er i drift
Tjek vores super skarpe leasingtilbud.
40.000 1 gangs ydelse 2.165 månedlig ydelse 79.704 restværdi efter 60 måneder
🚗 BILENS UDSTYR:
✅ Limited udstyrsvariant ✅ Ecoboost Benzin 125hk med 7 trins automatgear ✅ 16 " Alufælge ✅ Dørhåndtag i karrosserifarve of sortmalede sidespejle ✅ Bakkamera og parkeringshjælp foran (Sensor) ✅ Fuldautomatisk klimaanlæg ✅ Nøglefri start ✅ Tråsløs mobiloplader ✅ Regnsensor ✅ Appel Carplay of Android Auto ✅ 8" touchskærm ✅ Ford Co-Pilot 360 Assist ✅ Opvarmet forsæder, rat og forrude
Kontakt Erhvervskonsulent Lasse Rømer Tlf. 81 77 56 29 Mail. [email protected]
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 199.900 Kr
Ekskl. moms
199.800 Kr
Ekskl. moms
199.900 Kr
Ekskl. moms
199.900 Kr
Ekskl. moms
214.900 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER