Ford E-Transit 350 L2H2 EL Trend RWD 269HK Van Aut.
199.800 Kr
Ekskl. moms
Pris 214.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | E-Transit |
| Variant | 350 L3H2 EL Trend RWD 184HK Van Aut. |
| Kilometer | 5.000 Km |
| Registreringsdato | 23/12/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Van |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 1 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 3 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 53.0 |
| Totalvægt | 3500 kg |
| Længde | 5981 cm |
| Bredde | 2059 cm |
| Højde | 2554 cm |
| Nummerplade | EF63518 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 3885077 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Aircondition, App integration, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Elruder for, El-håndbremse, El-spejle med varme, Håndfri telefon, Infocenter, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri start, Nøglefri døre, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Sædevarme for, USB stik, Udvendig temperaturmåler, Skydedør højre side uden rude, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Stofindtræk, Airbag, Dæktrykssensor, Passager-airbag, Selealarm, Selestrammer |
Ford E-Transit er landet i Taastrup og er klar til omgående levering eller bare en prøvetur til at starte med!
Den nye Ford E-Transit er 100% elektrisk med en rækkevide på 258 KM (WLTP).
Tjek vores super skarpe leasingtilbud som gælder kun på denne ene bil.
35.000 1 gangs ydelse 2.450 månedlig ydelse 85.960 restværdi efter 60 måneder
inkl. fri kilometer
Alle priser er selvfølgelig ekskl. moms.
Vigtigt udstyr:
Kontakt Erhvervskonsulent John Skov Larsen på: Tlf. 50 60 55 86 Mail. [email protected]
Eller Erhvervskonsulent Lasse Rømer Tlf. 81 77 56 29 Mail. [email protected]
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 214.900 Kr
Ekskl. moms
199.800 Kr
Ekskl. moms
199.900 Kr
Ekskl. moms
224.900 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER