Ford Kuga 2,5 Plugin-hybrid ST-Line X CVT 225HK 5d Trinl. Gear
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 269.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Nissan |
|---|---|
| Model | Ariya |
| Variant | EL Advance 214HK 5d Aut. |
| Kilometer | 11.939 Km |
| Registreringsdato | 18/09/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | White Pearl m. sort tag |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 62.4 |
| Totalvægt | 2400 kg |
| Længde | 4595 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1660 cm |
| Nummerplade | EL45981 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4890728 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 12V udtag, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Aut. forvarmning af batteri, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, 360° kamera, DAB+ radio, Digital instrumentering, El indst. forsæder, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Fod betjent bagklap, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Stemmebetjening, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB stik, USB-C tilslutning, Varmepumpe, Varme i forruden, 19" Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tågelygter, Armlæn, Armlæn bag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Fører-airbag, Gardin-airbag, Intelli. hastighedsassistent, Isofix, Lyssensor, Side-airbag, Selestrammer, Selealarm, Passager-airbag, Skiltegenkendelse, Startspærre, Vejbaneassistent |
🔌ARIYA I HVIDMETALLIC MED SORT TAG - 22 KW lader - nypris kr 321.000🔌
🔌FLOT ADVANCE-UDSTYRET NISSAN ARIYA 63 kWh med rækkevidde på 404 km !
DEN KONKRETE BIL KAN KUN FREMVISES MOD FAST FORUDGÅENDE AFTALE:
KONTAKT: Kontakt vor Nissan Brand Manager ( Alexander ) hvis du vil se netop denne bil. Kontakt [email protected] / Tlf direkte eller SMS: 50 60 55 33.
Fabriksgaranti: 3 år/100.000 km fra 1 reg dato september 2025 Garanti på elbilskomponenter: 5 år/100.000 km. Batterigaranti: 8 år/160.000 km.
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗
✅ Propilot / Adaptiv fartpilot ✅ El-justerbare førersæde til såvel fører som passager ✅ Apple Carplay & Android Auto ✅ 22 KW hjemmelader (3 faset) og 130 KW hurtiglader ✅ Sædevarme for ✅ Navigation ✅ Nøglefri betjening ✅ 360 Bakkemara ✅ Varme i forruden
💻Teknisk information ⬇️
🔋 Batterikapacitet 63 kWh 🔌 CCS lynladning - 3 faset 🛣️ rækkevidde efter wltp målemetode 404 km ⚡️ ladehastighed 22 kw AC / 130 kw DC ⚙️ elektrisk motor med 214 hk
EVT VINTERHJUL: Bilen kører pt på et sæt næsten nye sorte alufælge med vinterdæk (ikke afbildet) - Merpris kr 12.995.
Andersen Biler tilbyder bla. ⬇️
📌 Udvidet garanti på dit bilkøb med Fragus bilgaranti 📌 Fordelagtig forsikring i samarbejde med IF forsikring 📌 Nem og hurtig finansiering via Santander Bilfinans 📌 Serviceaftale med fordele og tryghed 📌 Alt relevant tilbehør til din nye bil
☕️ Vi byder altid på kaffe og en fremvisning af den ønskede bil. 🕒 Salgsafdelingen i Frederikssund har åbent alle hverdage kl. 9.00 - 17.30 samt søndage kl. 11.00 - 15.00.
🛻 Har du en bil i bytte ? Den giver vi gerne en pris på, blot send os 6-7 fotos 📸 aktuel kilometertal og nummerpladen, så kommer vi hurtigt tilbage med en forhåndsvurdering.
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 269.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
268.900 Kr
Ekskl. moms
279.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
279.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER