Ford Explorer EL UR Premium RWD 286HK 5d Aut.
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Nissan |
|---|---|
| Model | Ariya |
| Variant | EL Nismo e-4orce 429HK 5d Aut. |
| Kilometer | 11.800 Km |
| Registreringsdato | 05/09/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Stealth Grey |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 37.2 |
| Totalvægt | 2655 kg |
| Længde | 4595 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1660 cm |
| Nummerplade | EL45971 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4967138 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
TOP FED NISSAN ARIYA NISMO - KLAR TIL NY EJER - EGEN FIRMABIL FRA NY
429 HK 0-100 km/t på 5,0 sek 20" Enkei Alufælge Rækkevidde 417 km Fabrtiksmonteret skørtesæt og specielle røde syninger mv i kabinen.
OPLEV DENNE SPECIALMODEL HOS NISSAN I FREDERIKSSUND:
Skriv eller ring til os og aftal tid for besigtigelse og prøvetur, så du sikrer dig at bilen er til stede og vi har afsat tid med vor salgsperonale til en god bilsnak.
3 års fabriksgaranti / 5 års elbilkomponent garanti / 8 års batterilevetidsgaranti og 12 års antirustgaranti regnet fra 1 reg dato i sept 2025.
EVT VINTERHJUL: Bilen er pt monteret med et sæt helt nye vinterhjul på de org fælge. Disse kan medsælges for kr 8.000. De org løse sommerdæk medfølger u.b, og påsættes i forbindelse med et salg / levering.
se komplet udstyrsliste på www.nissan.dk
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
320.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
329.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER