Ford Kuga 2,5 Plugin-hybrid Graphite Tech CVT 225HK 5d Trinl. Gear
262.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 289.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Nissan |
|---|---|
| Model | Ariya |
| Variant | EL Advance 238HK 5d Aut. |
| Kilometer | 8.000 Km |
| Registreringsdato | 29/12/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Ceramic Grey |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 54.3 |
| Totalvægt | 2530 kg |
| Længde | 4595 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1660 cm |
| Nummerplade | EN47327 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4897831 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 12V udtag, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Aut. forvarmning af batteri, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, 360° kamera, DAB+ radio, Digital instrumentering, El indst. forsæder, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Fod betjent bagklap, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Stemmebetjening, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB stik, USB-C tilslutning, Varmepumpe, Varme i forruden, 19" Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tågelygter, Armlæn, Armlæn bag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Fører-airbag, Gardin-airbag, Intelli. hastighedsassistent, Isofix, Lyssensor, Side-airbag, Selestrammer, Selealarm, Passager-airbag, Skiltegenkendelse, Startspærre, Vejbaneassistent |
🚗 DEMOBIL - NISSAN ARIYA 87 KVH MED DET STORE BATTERI - RÆKKEVIDDE 535 KM
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 💡
✔️ 2 ZONE KLIMAANLÆG ✔️ AUTOMATGEAR ✔️ INTEGRERET NAVIGATION ✔️ AKTIV FARTPILOT ✔️ 360 GRADERS BAK-KAMERA
💡 UDSTYRSLISTE 💡 2 zone, Klimaanlæg, Automatgear, Læderrat, Integreret navigation, Apple carplay og android auto til håndfri tlf betjening og afspilning af ens egen navigaiton oven i den fabriksmonterede, Org Ariya 19" alufælge, Aktiv fartpilot, som kan holde hastigheden til forakørende mv, 360 graders bak-kamera, Eletkrisk bagklap som kan køre op og ned og åbens tillige ved at sparke ind under bilen med foden hvis du kommer med alle dine indkøbsvarer, Board-computer, Digital instrumentering, Tagspoiler, Hajfinneantenne, ABS, ESP, Airbags, Dobbelt bagagerumsbund med ruminddeler, E-pedal, 2 handskerum, Stofindtræk, E-ljusterbart fører og passasersæde, Nøglefri lås, Varme i forruden, 238 HK, 22 kW lader, så kan lade med 3 faser ved hjemmeladning, 130 KW lynlader, så kan lade 20-80% på ca 30 min mv
3 års fabriksgaranti, 5 års garanti på elbilkomponenter, 8 års levetidsgaranti på batteri og 12 års antirustgaranti
Vejl ny pris kr 349.900
EVT. VINTERHJUL: Bilen er pt mont med orginale 19 Alufælge med næsten nye vinterdæk. Ny pris 19.995 kr Disse kan medkøbes for 14.995,- kr
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med & uden udbetaling igennem Santander. ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti igennem Fragus, når du køber ny eller brugt bil ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 15.00 🕒 🏠 Vi har masser af gratis parkering foran butikken eller rundt på matriklen og kaffe på kanden – Vi glæder os til at se dig 🏠 (Der tages forbehold for trykfejl)
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 289.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
262.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
268.900 Kr
Ekskl. moms
269.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
279.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
279.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
299.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER