Ford Kuga 2,5 Plugin-hybrid ST-Line X CVT 225HK 5d Trinl. Gear
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 259.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Focus |
| Variant | 1,0 EcoBoost Hybrid Titanium DCT 125HK Stc 7g Aut. |
| Kilometer | 19.500 Km |
| Registreringsdato | 28/06/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Magnetic |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 22.0 |
| Totalvægt | 2005 kg |
| Længde | 4675 cm |
| Bredde | 1825 cm |
| Højde | 1497 cm |
| Nummerplade | EC28355 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4656187 |
| Max bugsering (uden bremser) | 725 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Navigation, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Regnsensor, Servo, USB-C tilslutning, Udvendig temperaturmåler, Varme i forruden, Fuld LED forlygter, Indfarvede kofangere, LED baglygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, Antispin, ABS, Airbag, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, ESP, Isofix, Lyssensor, Skiltegenkendelse, Startspærre, Start/stop-system |
Sjælden og velholdt Focus stationcar💡
✅ Apple Carplay & Android Auto ✅ Automatgear ✅ Bakkamera ✅ Opvarmet forrude ✅ Adaptiv fartpilot ✅ LED lygter ✅ Ratvarme ✅ Start/stop system ✅ Vores egen fra ny, passet og plejet efter alle forskrifter ✅ Let brugte Vinterhjul kan tilkøbes for 5.000 kr.
Hos Andersen Biler Hillerød tilbyder vi online fremvisning af alle vores modeller – både nye og brugte. Fremvisningen foregår via Face Time sammen med en af vores sælgere fra butikken, så du får en grundig og personlig gennemgang 😊
💡VI TILBYDER DIG: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 🕒’ 🏠 Vi har masser af gratis parkering foran butikken eller rundt på matriklen og kaffe på kanden – Vi glæder os til at se dig 🏠 (Der tages forbehold for trykfejl)
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 259.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
268.900 Kr
Ekskl. moms
279.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
279.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER