Hyundai i20 1,0 MPI Advanced 100HK 5d 6g
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 219.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Model | A200 |
| Variant | 1,3 7G-DCT 163HK 7g Aut. |
| Kilometer | 83.900 Km |
| Registreringsdato | 30/08/2018 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1332 Cc |
| Modeltype | Sedan |
| Farve | PolarWhite |
| Gear | 7 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 18.9 |
| Totalvægt | 1915 kg |
| Længde | 4549 cm |
| Bredde | 1796 cm |
| Højde | 1446 cm |
| Nummerplade | CA83152 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5359911 |
| Max bugsering (uden bremser) | 680 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1600 kg |
| Aircondition, Automatgear, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Infocenter, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Ratgearskifte, Servo, Stemmebetjening, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 18" Alufælge, Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Højdejusterbart førersæde, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, ABS, Dæktrykssensor, Isofix, Ikke ryger, Leveres nysynet, Nyserviceret, Nysynet, Service overholdt, Start/stop-system, Head-up display, Fartpilot adaptiv, 360° kamera, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, El indst. førersæde m. memory, El indst. forsæder, El-foldbare spejle m. varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Klimaanlæg 2-zoner, Regnsensor, Ambiente belysning, Armlæn, Bagagerumsdækken, Delkunstlæderindtræk, Højdejusterbart passagersæde, Mørk loftbeklædning, Soltag, Lyssensor, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Vejbaneassistent |
🚗 BILENS UDSTYR: ✅ Parkeringssensor for + bag ✅ Indbygget navigation ✅ Originale fælge ✅ Fartpilot Adaptiv ✅ Digital instrumentering ✅ Automatisk lys ✅ Automatgear ✅ Håndfri telefon ✅ Touch skærm ✅ El spejle ✅ 4 x el ruder ✅ Elektronisk håndbremse
Blind Spot Assist Distance Pilot DISTRONIC Elektrisk nedfældeligt anhængertræk Head-up display MBUX augmented reality til navigation Parkeringspakke med 360° kamera Premiumpakke PLUS
💡VI TILBYDER DIG: ✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 219.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
242.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER