Ford Transit 350 L2H2 2,0 TDCi Trend 130HK Van 8g Aut.
264.900 Kr
Ekskl. moms
Pris 279.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Nissan |
|---|---|
| Model | Primastar |
| Variant | L2H1 2,0 DCi Tekna 170HK Van 6g Aut. |
| Kilometer | 600 Km |
| Registreringsdato | 10/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1997 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Midnight Black |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | C |
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 16.8 |
| Totalvægt | 3070 kg |
| Længde | 5480 cm |
| Bredde | 2312 cm |
| Højde | 1971 cm |
| Nummerplade | ER80818 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5351994 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2500 kg |
| App integration, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Elruder for, El-spejle, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Infocenter, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Radio, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Anhængertræk, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Armlæn, Kopholder, Justerbart rat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Lyssensor, Passager-airbag, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Nissan Primastar Tekna L2 med 170 HK. og den nye Automatgearkasse.
Her får du topmodellen af Nissan Primastar med 170 HK. og den nye 9 trins autmatgearkasse som kan trække 2.500 kg.!
Finansiel leasing fra 2.078,- ex moms pr måned.!
Highligt på bilen er:
For mere info, Kontakt Casper Korndal - 5060 5532 - [email protected] Jeg kommer gerne forbi med bilen til en kort præsentation.
Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Elruder for, El-spejle, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Infocenter, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Radio, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Anhængertræk, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Armlæn, Kopholder, Justerbart rat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Lyssensor, Passager-airbag, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent.
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 279.900 Kr
Ekskl. moms
264.900 Kr
Ekskl. moms
285.060 Kr
Ekskl. moms
285.060 Kr
Ekskl. moms
290.060 Kr
Ekskl. moms
298.495 Kr
Ekskl. moms
299.800 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER