Ford Transit 350 L2H2 2,0 TDCi Trend 130HK Van 8g Aut.
264.900 Kr
Ekskl. moms
Pris 279.800 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Custom |
| Variant | 320 L2H1 2,0 EcoBlue Trend 136HK Van 8g Aut. |
| Kilometer | 18.000 Km |
| Registreringsdato | 03/03/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1997 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Chrome Blue |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | D |
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 15.3 |
| Totalvægt | 3225 kg |
| Længde | 5450 cm |
| Bredde | 2275 cm |
| Højde | 1981 cm |
| Nummerplade | EG68200 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4732174 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2800 kg |
| Apple CarPlay, Automatgear, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Klimaanlæg, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, 16" Alufælge, Anhængertræk, Metallak, Tågelygter, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, Blindvinkelassistent, B&O audio, Motor-/Kabinevarmer |
💼 Gratis levering i hele Danmark på brofaste øer 🚚
📞 Henrik Hollænder 📱 Tlf.: 23 68 67 68 📧 E-mail: [email protected]
🚚 🚚 🚚 Altid cirka 100 bedre brugte varebiler på lager
🚗 Udvalgte højdepunkter fra bilen: ✅ Adaptiv fartpilot ✅ Alufælge ✅ Anhængertræk ✅ Blindspot ✅ Rat m/varme ✅ Bakkamera
💡 VI TILBYDER ALTID: ✅ Attraktiv finansiering og leasing ✅ Udvidet GoSafe købstryghed kan tilkøbes og medfinansieres ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår ✅ Kilometergaranti ✅ Fleksible serviceaftaler 🔄 Vi tager gerne din nuværende bil i bytte, uanset stand! 🕒 Åbent mandag til fredag fra 8:00-17:30
Denne bil kan også erhvervsleases med finansiel leasing:
💰 Startydelse: kr. 45.000,00 + moms (inkl. levering & etableringsomkostninger)
📅 Månedlig leasing: kr. 3.295,00 + moms
💰 Restværdi (anvisningspligt): kr. 90.000,00 + moms
📅 Løbetid: 60 måneder / 20.000 km. pr. år
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 279.800 Kr
Ekskl. moms
264.900 Kr
Ekskl. moms
285.060 Kr
Ekskl. moms
285.060 Kr
Ekskl. moms
290.060 Kr
Ekskl. moms
298.495 Kr
Ekskl. moms
299.800 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER