Ford Kuga 2,5 Plugin-hybrid ST-Line X CVT 225HK 5d Trinl. Gear
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 254.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | E-tron |
| Variant | 55 Advanced Quattro 408HK 5d Aut. |
| Kilometer | 38.000 Km |
| Registreringsdato | 08/08/2019 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Blåmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 47.0 |
| Totalvægt | 3130 kg |
| Længde | 4901 cm |
| Bredde | 1935 cm |
| Højde | 1629 cm |
| Nummerplade | CL60278 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5384685 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk parkeringssystem, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 3-zoner, Kørecomputer, Mirror link, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkerings assistent, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Radio, Regnsensor, Semi-automatisk parkering, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 20" Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, Alcantara-kabine, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, Panorama El-soltag, Splitbagsæde, 9 Airbags, ABS, Auto hold, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selestrammer, Selealarm, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Audi E-tron 55 Advance Quattro 408HK – Kun 38.000 km kørt
Leder du efter en elegant og veludstyret SUV på el? Denne 2022 Audi E-tron er det perfekte valg med kun 31.000 km på tælleren. Med en stærk motor på 408 HK, automatgear og en rækkevidde på 432 km, er du sikret en komfortabel og gnidningsfri køreoplevelse i en bil der udleder 0 gram CO2 per km.
Vigtige specifikationer:
Fremhævet udstyr:
Yderligere udstyr:
Denne ikke-ryger bil har overholdt alle serviceeftersyn og fremstår i perfekt stand. Oplev den avancerede teknologi og den komfort, denne Audi E-tron tilbyder. Interesseret?
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 254.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
268.900 Kr
Ekskl. moms
279.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
279.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER