Ford Focus 1,0 EcoBoost Hybrid Active 125HK Stc 6g
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 168.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Variant | 1,0 EcoBoost Hybrid ST-Line X DCT 125HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 30.000 Km |
| Registreringsdato | 28/09/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Agate Black |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 22.8 |
| Totalvægt | 1710 kg |
| Længde | 4091 cm |
| Bredde | 1735 cm |
| Højde | 1490 cm |
| Nummerplade | DM83562 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3759190 |
| Max bugsering (uden bremser) | 625 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| 17" Alufælge, Alufælge, Indfarvede kofangere, Metallak, Mørktonede ruder bag, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, Splitbagsæde, 12V udtag, Aircondition, Apple CarPlay, Automatgear, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Radio, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i forruden, LED forlygter, Tågelygter, Isofix, Skiltegenkendelse, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, DAB radio, El-spejle med varme, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Infocenter, Regnsensor, Sportssæder, Stemmebetjening, Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Intelli. hastighedsassistent, Lyssensor, Selealarm, Startspærre, Vejbaneassistent, Fuld LED forlygter, Hvide blinklys, LED baglygter, Ikke ryger, Service overholdt, Start/stop-system |
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗
✅ Automatgear ✅ Android Auto, Apple CarPlay (USB) ✅ Varme i forsæder + rat m varme ✅ Bakkamera m. sensor bag ✅ Adaptiv fartpilot ✅ Navigation ✅ Klimaanlæg
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 168.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
174.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
182.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER