Ford Kuga 2,5 Plugin-hybrid ST-Line X CVT 225HK 5d Trinl. Gear
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 264.999 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV3 |
| Variant | EL Long Range Access 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 2.000 Km |
| Registreringsdato | 06/11/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Clear White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 74.1 |
| Totalvægt | 2355 kg |
| Længde | 4300 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1570 cm |
| Nummerplade | EN22636 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5193066 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Digital instrumentering, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot adaptiv, 17" Alufælge, Armlæn, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Antispin, Auto hold, Airbag, ESP, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Frunk, Klimaanlæg 2-zoner, Parkeringssensor bag, Regnsensor, Varmepumpe, USB stik, Sædevarme for |
vores egen tjenestebil - Venligst ring for besigtelse!
🚗 Årets bil i Danmark 2025! 🚗
🚗 BILENS UDSTYR: ✅ Adaptiv Fartpilot ✅ Klimaanlæg 2-zoner ✅ Sædevarme for ✅ Android Auto, Apple CarPlay ✅ Nøglefri døre/nøglefri start ✅ El-Justerbar sidespejle m. varme
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 264.999 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
268.900 Kr
Ekskl. moms
279.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
279.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER