Nissan Leaf EL Acenta 39 kWh 150HK 5d Aut.
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 159.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Variant | 1,0 EcoBoost Hybrid ST-Line DCT 125HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 46.000 Km |
| Registreringsdato | 08/11/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | sølv |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 22.8 |
| Totalvægt | 1710 kg |
| Længde | 4091 cm |
| Bredde | 1735 cm |
| Højde | 1490 cm |
| Nummerplade | DN64224 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5375077 |
| Max bugsering (uden bremser) | 625 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, AUX stik, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sportssæder, Sædevarme for, USB stik, Udvendig temperaturmåler, Varme i forruden, 17" Alufælge, Alufælge, Anhængertræk aftageligt, LED baglygter, Metallak, Tonede ruder, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, ABS, 6 Airbags, Auto hold, Antispin, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Startspærre, Vejbaneassistent |
🚗 UDVALGT UDSTYR FRA BILEN ✅ Aut. nødbremse med fodgængergenkendelse ✅ Multifunktionsrat ✅ Klimaanlæg¨ ✅ Automatgear ✅ Håndfri telefon ✅ Apple CarPlayTM og Android AutoTM (trådløs) ✅ Fartpilot ✅ Vognbaneassistent ✅ DAB+ radio ✅ eCall – automatisk nødopkald
💡HOS OS KAN VI ALTID HJÆLPE DIG MED: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ 5 års garanti uden kilometerbegrænsning jf. Hyundais garantibestemmelser ✅ Attraktive serviceaftaler
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 159.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
159.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
174.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER