Ford Puma Gen-E EL Premium 168HK 5d Aut.
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 234.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Nissan |
|---|---|
| Model | Micra |
| Variant | EL Evolve 52kWh 150HK 5d Aut. |
| Kilometer | 1.000 Km |
| Registreringsdato | 01/04/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Hvid med sort tag |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 1850 kg |
| Længde | 3974 cm |
| Bredde | 2020 cm |
| Højde | 1499 cm |
| Nummerplade | EP94642 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5318051 |
| Max bugsering (uden bremser) | 500 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 500 kg |
🚗 DEMOBIL NISSAN MICRA 52 EVOLVE 5-DØRS - RÆKKEVIDDE 415 KM 🚗
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 💡 ✔️ KLIMAANLÆG ✔️ AUTOMATGEAR ✔️ INTEGRERET NAVIGATION ✔️ AKTIV FARTPILOT ✔️ BAK-KAMERA ✔️ ALUFÆLGE 18" ✔️ LÆDER-SÆDER (PVC) OG HARMAN KARDON HØJTTALERE ✔️ VARMEPUMPE ✔️ TO-TOLET LAKERING - MÅTTER OG EN RABAT OVENI IFHT NYPRISEN !!
💡 UDSTYRSLISTE 💡
GARANTIER: fra 1 reg dato (1. april 2026) er der 5 års samlet garanti /100.000 km, 8 års levetidsgaranti på batteri og 12 års antirustgaranti
Prisen er incl hvid lak med sort tag lak og lev.omk samt ladekabel Type 2 -
LEVERING; Den konkrete bil kører i vor demoflåde og er til levering i juni 2026 med max 3000 km på bagen - En helt fabirksny kan dog skaffes næsten omgående.....
ØVRIGE OPLYSNINGER: Kan lade med 11 kW (hjemmeopladning) og 100 KW (Hurtigopladning) Anhængervægt ved evt tilkøb af træk: 500 kg
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med & uden udbetaling igennem Santander. ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti igennem Fragus, når du køber ny eller brugt bil ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 15.00 🕒 🏠 Vi har masser af gratis parkering foran butikken eller rundt på matriklen og kaffe på kanden – Vi glæder os til at se dig 🏠 (Der tages forbehold for trykfejl)
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 234.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
242.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER