Gallery
Mazda CX-3 2,0 Skyactiv-G Vision 121HK 5d 6g
Pris 139.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2019
- Gearkasse Man.
- Brændstof Benzin
- Km 52.000 Km
- Cc 1998Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Mazda |
|---|---|
| Model | CX-3 |
| Variant | 2,0 Skyactiv-G Vision 121HK 5d 6g |
| Kilometer | 52.000 Km |
| Registreringsdato | 12/04/2019 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Koksgrå |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | B |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 17.7 |
| Totalvægt | 1692 kg |
| Længde | 4275 cm |
| Bredde | 1765 cm |
| Højde | 1535 cm |
| Nummerplade | DP95426 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5380695 |
| Max bugsering (uden bremser) | 625 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
Udstyr
| Aircondition, Bluetooth, DAB radio, El-håndbremse, El-spejle med varme, Elruder for/bag, Fartpilot, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, USB stik, 17" Alufælge, Metallak, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, Isofix, Selealarm, Ikke ryger |
Beskrivelse
🚗 BILENS UDSTYR: ✅ Fartpilot ✅ Klimaanlæg ✅ Navigation ✅ 17" Alufælge ✅ Sædevarme for
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
Om os
Vi har fordelagtige priser på Brugtbil / Demobil / Udlejningsbil / Ny Lagerbil - kært barn har mange navne.
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Mazda CX-3 2,0 Skyactiv-G Vision 121HK 5d 6g
Pris 139.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
-
Ford Puma 1,0 EcoBoost Hybrid ST-Line 155HK 5d 6g
2020 68.000 Km B/EL hybrid Man.138.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
-
Nissan Leaf EL Acenta 39 kWh 150HK 5d Aut.
2024 12.929 Km Elekricitet Aut.149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai i10 1,0 Essential AMT 63HK 5d Aut.
2025 14.401 Km Benzin Aut.149.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Opel Mokka 1,2 GS-Line 130HK 5d 8g Aut.
2021 66.000 Km Benzin Aut.159.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Andersen Biler A/S