Ford Focus 1,0 EcoBoost Hybrid Active 125HK Stc 6g
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 177.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Seat |
|---|---|
| Model | Leon |
| Variant | Sportstourer 1,5 e-TSI Mild hybrid Style DSG 150HK Stc 7g Aut. |
| Kilometer | 96.000 Km |
| Registreringsdato | 19/03/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Sølvmetal |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 21.2 |
| Totalvægt | 2000 kg |
| Længde | 4642 cm |
| Bredde | 1799 cm |
| Højde | 1448 cm |
| Nummerplade | CZ48393 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5384694 |
| Max bugsering (uden bremser) | 700 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| 12V udtag, Automatgear, Bluetooth, DAB radio, Centrallås, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-spejle med varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri start, Servo, Sædevarme for, USB-C tilslutning, Alufælge, Anhængertræk, Metallak, Tagræling, Tågelygter, Radio, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Auto hold, Automatisk nødopkald, Automatisk nødbremsesystem, ESP, Dæktrykssensor, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Vejbaneassistent |
Seat Leon Sportstourer 2021 – 96.000 km – i Søborg
Er du på udkig efter en stilfuld, praktisk og veludstyret bil? Denne 2021 Seat Leon Sportstourer 1,5 e-TSI Mild Hybrid Style DSG kunne være svaret. Med en kørelængde på 96.000 km og en rækkevidde på 21,2 km/l er denne bil både effektiv og komfortabel til dagligt brug.
Den automatiske 7-trins DSG-gearkasse sikrer en gnidningsfri køreoplevelse, mens den adaptive fartpilot gør længere ture mere afslappende og behagelige. Bilens anhængertræk gør det nemt at tage på tur med caravan eller trailer.
Vigtigste udstyr:
Denne model kommer i en elegant metallak og er udstyret med alufælge og tagræling. Indvendigt byder den på et justerbart læderrat og komfortabelt stofindtræk, hvilket sikrer en behagelig køreoplevelse. Med sikkerhedsfunktioner som automatisk nødbremsesystem, vejbaneassistent og Isofix er du godt beskyttet på vejen.
Bilen befinder sig i Søborg, og du er velkommen til at kontakte Andersen Biler for yderligere information. Kom og oplev, hvordan denne Seat Leon kan blive din ideelle køremakker.
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 177.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
182.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER