Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2022
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Benzin
- Km 32.000 Km
- Cc 998Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | i10 |
| Variant | 1,0 Essential AMT 67HK 5d Aut. |
| Kilometer | 32.000 Km |
| Registreringsdato | 17/11/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Koksmetal |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 23.3 |
| Totalvægt | 1340 kg |
| Længde | 3665 cm |
| Bredde | 1660 cm |
| Højde | 1500 cm |
| Nummerplade | DN53853 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5388725 |
| Max bugsering (uden bremser) | 300 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 300 kg |
Udstyr
| 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Fartpilot, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Radio, Servo, USB stik, Tågelygter, Armlæn, Læderrat, Kopholder, Justerbart rat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, Selestrammer, Selealarm, Vejbaneassistent, Undervognsbehandlet, DAB radio, Automatgear, El-spejle, Infocenter, Musikstreaming via bluetooth, Ikke ryger, Isofix, ESP, Metallak |
Beskrivelse
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Apple carplay / android auto ✅ Fartpilot ✅ Vejbaneassistent ✅ Automatgear ✅ Helårsdæk
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Fartpilot, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Radio, Servo, USB stik, Tågelygter, Armlæn, Læderrat, Kopholder, Justerbart rat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, Selestrammer, Selealarm, Vejbaneassistent, Undervognsbehandlet
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
Om os
Vi har fordelagtige priser på Brugtbil / Demobil / Udlejningsbil / Ny Lagerbil - kært barn har mange navne.
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Hyundai i10 1,0 Essential AMT 67HK 5d Aut.
Pris 124.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning