Hyundai Ioniq 5 Electric 77,4 kWh Advanced 229HK 5d Trinl. Gear
294.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 324.895 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV4 |
| Variant | EL Long Range GT-Line 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 5.500 Km |
| Registreringsdato | 13/01/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Ivory Silver |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 73.6 |
| Totalvægt | 2355 kg |
| Længde | 4450 cm |
| Bredde | 1860 cm |
| Højde | 1485 cm |
| Nummerplade | EP53805 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5272045 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| 19" Alufælge, Frunk, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Tonede ruder, Apple CarPlay, Android Auto, 12V udtag, Automatgear, Centrallås, Bakkamera, Bluetooth, Automatisk op-/nedblænding, El indst. forsæder, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Head-up display, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri start, Nøglefri døre, Parkeringssensor for/bag, Radio, Servo, Sædevarme for/bag, Trådløs mobilopladning, USB-C tilslutning, Varme i forruden, Varmepumpe, Ventilerede sæder , Dellæder kabine, Delvis alcantara-kabine, Armlæn, Armlæn bag, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 360° kamera, Ikke ryger, Start/stop-system |
Vores egen tjenestebil - Venligst ring for besigtelse!
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ 19"Alufælge ✅ Head up display ✅ 360 graders kamera ✅ Varme i for og bagsæder ✅ Ventilation i sæder for ✅ Apple Carplay / Android Auto
🔋 SPAR PENGE OG SKÅN MILJØET – køb brugt tilbehør til denne bil (Med forbehold for at vi har varerne på lager) ➡️ Brugt ladekabel kr. 999,-
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
19" Alufælge, Frunk, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Tonede ruder, Apple CarPlay, Android Auto, 12V udtag, Automatgear, Centrallås, Bakkamera, Bluetooth, Automatisk op-/nedblænding, El indst. forsæder, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Head-up display, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri start, Nøglefri døre, Parkeringssensor for/bag, Radio, Servo, Sædevarme for/bag, Trådløs mobilopladning, USB-C tilslutning, Varme i forruden, Varmepumpe, Ventilerede sæder , Dellæder kabine, Delvis alcantara-kabine, Armlæn, Armlæn bag, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 360° kamera, Ikke ryger, Start/stop-system
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 324.895 Kr
Inkl. leveringsomkostning
294.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
299.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
299.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
308.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
329.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER