Citroën e-C3 Aircross EL Plus Limited 113HK 5d Aut.
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 194.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Cupra |
|---|---|
| Model | Leon |
| Variant | 1,4 TSI Plugin-hybrid DSG 245HK 5d 6g Aut. |
| Kilometer | 60.000 Km |
| Registreringsdato | 08/07/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1395 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Hvid |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 40.5 |
| Totalvægt | 2070 kg |
| Længde | 4281 cm |
| Bredde | 1816 cm |
| Højde | 1435 cm |
| Nummerplade | DY90773 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5411204 |
| App integration, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 3-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Ratgearskifte, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 18" Alufælge, Fuld LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Tagræling, Armlæn, Armlæn bag, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, 9 Airbags, ABS, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Dæktrykssensor, ESP, Isofix |
🚗 UDVALGT UDSTYR FRA BILEN ✔️ Varmepumpe ✔️ Førerassistancepakke ( værdi 14.140,- ) ✔️ Automatisk parkeringssystem ✔️ 19'' Alu-fælge ✔️ Lane Centering assist ( vejbaneassistance ) ✔️ Håndfri elektrisk bagklap ✔️ 360 graders kamera ✔️ Fuld LED aut. Op/nedblænding af fjernlys ✔ Adaptiv fartpilot ✔ Navigation
💡 HOS ANDERSEN BILER KAN VI ALTID HJÆLPE DIG MED: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti ✅ Vi tager gerne din nuværende bil i bytte, uanset om du køber eller leaser
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 🕒 Søndag kl. 11.00 – 16.00
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 194.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
214.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
218.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
219.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER