Ford Capri EL UR Select 286HK 5d Aut.
320.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 364.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Kuga |
| Variant | 2,5 Plugin-hybrid Active X CVT 243HK 5d Aut. |
| Kilometer | 13.000 Km |
| Registreringsdato | 01/12/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 2488 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Magnetic Grey |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 42.9 |
| Totalvægt | 2400 kg |
| Længde | 4645 cm |
| Bredde | 2177 cm |
| Højde | 1681 cm |
| Nummerplade | EN89600 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5165213 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2100 kg |
| Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Centrallås, DAB+ radio, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El indst. førersæde m. memory, El indst. førersæde, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, Sædevarme for/bag, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, 19" Alufælge, Adaptive forlygter, LED baglygter, LED forlygter, Armlæn bag, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, Auto hold, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 360° kamera, Service overholdt, Start/stop-system |
🚗 BILENS UDSTYR:
✅ Magnetic Grey ✅ Vinterpakke ✅ Anhængerforberedelse ✅ 19" Active X‑alufælge ✅ Adaptiv fartpilot ✅ 360° kamera ✅ Stor 13,2" SYNC4 touchskærm m. Connected Navigation ✅ Trådløs Apple CarPlay & Android Auto ✅ B&O Premium Sound System ✅ Opvarmede forsæder ✅ Opvarmet forrude ✅ Nøglefri adgang og start ✅ 18‑vejs delvis el‑justerbare forsæder m. memory ✅ Fuld LED‑forlygter ✅ High‑Ride undervogn (mere SUV‑look) ✅ Sort tag + sorte sidespejle ✅ Parkeringssensorer for & bag
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 364.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
320.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
329.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
394.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER