Hyundai i20 1,0 T-GDI Essential Komfort 100HK 5d 6g
128.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 133.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mini |
|---|---|
| Model | Cooper |
| Variant | SE EL 184HK 3d Aut. |
| Kilometer | 31.000 Km |
| Registreringsdato | 28/10/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sort |
| Døre | 3 |
| Sæder | 4 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 72.2 |
| Totalvægt | 1775 kg |
| Længde | 3821 cm |
| Bredde | 1727 cm |
| Højde | 1414 cm |
| Nummerplade | ED15436 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5395555 |
| 16" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, 12V udtag, Aircondition, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Bluetooth, DAB radio, Centrallås, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-spejle, Elruder for, Fartpilot, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor |
🚗 FLOT Mini cooper EL 🚗
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Parkerings sensor bag ✅ Navigation ✅ Fartpilot ✅ El-Foldbare spejle ✅ Klimaanlæg 2-zonet ✅ Sædevarme for
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 133.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
128.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
138.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER