Citroën e-C3 Aircross EL Plus Limited 113HK 5d Aut.
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 194.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | Passat |
| Variant | Variant 1,8 TSI Comfortline Premium DSG 180HK Stc 7g Aut. |
| Kilometer | 62.500 Km |
| Registreringsdato | 10/01/2018 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1798 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Brunmetal |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | B |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 16.7 |
| Totalvægt | 2090 kg |
| Længde | 4767 cm |
| Bredde | 1832 cm |
| Højde | 1477 cm |
| Nummerplade | BL21801 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5401585 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| 16" Alufælge, Alufælge, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tagræling, Tonede ruder, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Læderrat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Auto hold, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering, 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, El-spejle, El-spejle med varme, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Klimaanlæg 3-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler |
🚗 FLOT VW Passat 🚗
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Parkerings sensor for/bag m. bakkamera ✅ Android Auto, Apple CarPlay (USB) ✅ Fartpilot ✅ El-spejle med varme ✅ Klimaanlæg 3-zonet ✅ Sædevarme foran
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 194.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
214.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
218.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
219.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER