Hyundai i20 1,0 T-GDI Essential Komfort 100HK 5d 6g
189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 208.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | A3 |
| Variant | Sportback 2,0 40 TFSI Sport Limited Edition S Tronic 190HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 83.000 Km |
| Registreringsdato | 24/04/2019 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1984 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Blå |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | B |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 18.0 |
| Totalvægt | 1910 kg |
| Længde | 4313 cm |
| Bredde | 1785 cm |
| Højde | 1426 cm |
| Nummerplade | CJ37743 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5410320 |
| Max bugsering (uden bremser) | 700 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1600 kg |
| 18" Alufælge, Alufælge, Metallak, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Træthedsregistrering, Aircondition, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Bluetooth, Centrallås, El-spejle, El-spejle med varme, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik |
🚗 FLOT Audi A3 🚗
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Parkerings sensor bag ✅ 18" Alufælge ✅ Fartpilot ✅ El-spejle m. varme ✅ Klimaanlæg 2-zonet ✅ Sædevarme for + rat m varme
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 208.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
214.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER