Ford Focus 1,0 EcoBoost Hybrid Active 125HK Stc 6g
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 169.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Tesla |
|---|---|
| Model | Model 3 |
| Variant | EL Standard Range Plus 258HK Aut. |
| Kilometer | 77.000 Km |
| Registreringsdato | 10/03/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Sedan |
| Farve | hvid |
| Gear | 1 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 78.9 |
| Totalvægt | 2014 kg |
| Længde | 4694 cm |
| Bredde | 1849 cm |
| Højde | 1443 cm |
| Nummerplade | DT56757 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5403852 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk parkeringssystem, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 3-zoner, Internet, Kørecomputer, Mirror link, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 18" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Tonede ruder, Armlæn bag, Armlæn, El-justerbart rat, Glastag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, 9 Airbags, ABS, Blindvinkelassistent, Automatisk nødopkald, Automatisk nødbremsesystem, Auto hold, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Veludstyret Tesla model 3
🚗 BILENS UDSTYR: ✅ Adaptiv Fartpilot ✅ Klimaanlæg 2-zoner ✅ El sæder begge forsæder ✅ 18" Alufælge ✅ Bakkamera m. sensor for/bag ✅ Sædevarme for + ratvarme ✅ Nøglefri døre/nøglefri start ✅ El-foldbare spejle m. varme ✅ Elektrisk bagklap
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 169.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
174.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
182.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER