Ford Puma Gen-E EL Premium 168HK 5d Aut.
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 224.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Tucson |
| Variant | 1,6 T-GDI Plugin-hybrid Advanced 4WD 265HK 5d 6g Aut. |
| Kilometer | 68.500 Km |
| Registreringsdato | 29/09/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1598 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Koksgrå |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 36.2 |
| Totalvægt | 2415 kg |
| Længde | 4500 cm |
| Bredde | 1865 cm |
| Højde | 1650 cm |
| Nummerplade | DD45550 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5406164 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1350 kg |
| 19" Alufælge, Anhængertræk aftageligt, LED kørelys, LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Virtuelle sidespejle, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elektrisk bagklap, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Navigation, Regnsensor, Sædevarme for, USB stik, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Antispin, Auto hold, Airbag, ABS, Isofix, Skiltegenkendelse |
🚗 BILENS UDSTYR: ✅ Adaptiv fartpilot ✅ Elbetjent bagklap ✅ Bakkamera ✅ Parkeringssensor for og bag ✅ Klimaanlæg ✅ Sædevarme for ✅ Varme i rat ✅ Nøglefri døre og start ✅ Digital instrumentering ✅ Navigation
Andersen Biler tilbyder bla. ⬇️
📌 Udvidet garanti på dit bilkøb. 📌 Fordelagtig forsikring i samarbejde med IF forsikring 📌 Nem og hurtig finansiering med eller uden udbetaling 📌 Serviceaftaler med fordele og tryghed 📌 Alt relevant tilbehør til din nye bil
☕️ Vi byder altid på kaffe og en fremvisning af den ønskede bil. 🕒 Salgsafdelingen har åbent alle hverdage kl. 9.00 - 17.30 samt søndag fra 10.00-16.00
🛻 Har du en bil du ønsker at bytte eller sælge?
Den giver vi gerne en pris på, blot send os 6-7 fotos 📸 aktuelt kilometertal og nummerpladen, så kommer vi hurtigt tilbage med en forhåndsvurdering.
👋🏻 Velkommen hos Andersen Biler Gladsaxe vi glæder os til at se dig
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 224.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
242.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER