Nissan Leaf EL Acenta 39 kWh 150HK 5d Aut.
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 159.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | i30 |
| Variant | Cw 1,5 T-GDI Mild hybrid Advanced DCT 159HK Stc 7g Aut. |
| Kilometer | 105.000 Km |
| Registreringsdato | 04/03/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1482 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Dark Knight - Pearl |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 22.0 |
| Totalvægt | 1900 kg |
| Længde | 4585 cm |
| Bredde | 1795 cm |
| Højde | 1475 cm |
| Nummerplade | CY85938 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3221802 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1410 kg |
| 16" Alufælge, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, DAB+ radio, Digital instrumentering, El-håndbremse, El-spejle med varme, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Armlæn, Armlæn bag, Delkunstlæderindtræk, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Airbag, Antispin, Auto hold, ESP, Isofix |
Brugt Hyundai I30 netop landet hos Andersenbiler Gladsaxe!
🚗 UDVALGT UDSTYR FRA BILEN ✅ Varme i rat og forsæder ✅ Klimaanlæg 2-zoner ✅ Apple CarPlay og Android ✅ Bakkamera ✅ Sensor for & Bag ✅ Adaptiv Fartpilot
💡HOS OS KAN VI ALTID HJÆLPE DIG MED: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Attraktive serviceaftaler ✅ Mulighed for tilkøb af Fragus Garanti
Åbningstider: Hverdage 9-17:30 Søndag 11-16:00.
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 159.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
159.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
174.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER