Ford Explorer EL UR Premium RWD 286HK 5d Aut.
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 349.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | V60 |
| Variant | 2,0 T6 Recharge Plugin-hybrid Inscription Expression 340HK Stc 8g Aut. |
| Kilometer | 49.000 Km |
| Registreringsdato | 24/01/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1969 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Gråmetal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 33.3 |
| Totalvægt | 2550 kg |
| Længde | 4761 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1427 cm |
| Nummerplade | DP12972 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5372866 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2000 kg |
| 18" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, Metallak, Tagræling, 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Aut. nedblændeligt bakspejl, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. førersæde, El indst. forsæder, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, El-spejle, Elektrisk bagklap, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Internet, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Volvo V60 I den helt rigtige populære grå farve!
UDVALGT UDSTYR FRA BILEN ✅ Android Auto, Apple CarPlay ✅ Bakkamera m. sensor for/bag ✅ Fartpilot adaptiv ✅ Håndfri elektrisk bagklap ✅ Nøglefri døre, Nøglefri start ✅ Sædevarme for
💡 HOS ANDERSEN BILER KAN VI ALTID HJÆLPE DIG MED: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Attraktive serviceaftaler ✅ Attraktiv bilforsikring tilbydes
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 🕒 Søndag kl. 11.00 – 16.00
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 349.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
329.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER