Hyundai i20 1,0 T-GDI Essential Komfort 100HK 5d 6g
128.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 129.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Variant | 1,0 EcoBoost Hybrid Titanium Start/Stop 125HK 5d 6g |
| Kilometer | 56.000 Km |
| Registreringsdato | 16/12/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 27.5 |
| Totalvægt | 1685 kg |
| Længde | 4040 cm |
| Bredde | 1735 cm |
| Højde | 1476 cm |
| Nummerplade | CX47376 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5433329 |
| Max bugsering (uden bremser) | 605 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Aircondition, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot adaptiv, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Radio, Sædevarme for, Alufælge, LED kørelys, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Læderrat, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, ESP, Selealarm, 6 gear, Ikke ryger, Service overholdt, Start/stop-system |
Velholdt FiestaTitanium!
Fremhævet udstyr: ✅ Laneassist ✅ Ratvarme ✅ Adaptiv Fartpilot ✅ Klimaanlæg ✅ Komfortpakke 1, ✅ Sædepakke ✅ Parkeringssensor bag - Bakkamera ✅ Android Auto & Apple CarPlay m. kabel ✅ LED Kørelys ✅ Bluetooth ✅ Varme i forruden ✅ Start/Stop System
✅ Fuld service bog - Autoriseret & Dansk fra ny
Hos Andersen Biler Hillerød tilbyder vi online fremvisning af alle vores modeller – både nye og brugte. Fremvisningen foregår via Face Time sammen med en af vores sælgere fra butikken, så du får en grundig og personlig gennemgang 😊
💡VI TILBYDER DIG: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 🕒’ 🏠 Vi har masser af gratis parkering foran butikken eller rundt på matriklen og kaffe på kanden – Vi glæder os til at se dig 🏠 (Der tages forbehold for trykfejl)Dansk fra ny og fuld service Hos Andersen Biler Hillerød tilbyder vi online fremvisning af alle vores modeller – både nye og brugte. Fremvisningen foregår via Face Time sammen med en af vores sælgere fra butikken, så du får en grundig og personlig gennemgang 😊
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 129.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
128.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
138.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER