Hyundai i20 1,0 MPI Advanced 100HK 5d 6g
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 219.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mazda |
|---|---|
| Model | CX-5 |
| Variant | 2,0 Skyactiv-G Sky 165HK 5d 6g |
| Kilometer | 96.600 Km |
| Registreringsdato | 09/05/2021 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Blå |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | B |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 18.1 |
| Totalvægt | 2020 kg |
| Længde | 4550 cm |
| Bredde | 1840 cm |
| Højde | 1680 cm |
| Nummerplade | DA66909 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5417851 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| 19" Alufælge, Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, Armlæn, Armlæn bag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Automatisk nødbremsesystem, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering, 360° kamera, Aircondition, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-spejle, Elektrisk bagklap, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Head-up display, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag |
🚗 FLOT Mazda CX-5 🚗
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Headup display ✅ Parkeringssensor for/bag + bakkamera ✅ 360° kamera ✅ El-spejle m. varme ✅ Klimaanlæg 2-zonet ✅ Sædevarme for + rat m varme
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 219.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
242.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER