Ford Focus 1,0 EcoBoost Hybrid Active 125HK Stc 6g
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 168.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | BMW |
|---|---|
| Model | 225xe |
| Variant | Active Tourer 1,5 Plugin-hybrid iPerformance XDrive Steptronic 224HK 8g Aut. |
| Kilometer | 78.500 Km |
| Registreringsdato | 09/03/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1499 Cc |
| Modeltype | MPV |
| Farve | Sortmetal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 36.5 |
| Totalvægt | 2180 kg |
| Længde | 4342 cm |
| Bredde | 1800 cm |
| Højde | 1586 cm |
| Nummerplade | DL96852 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5443431 |
| Automatgear, Aut. nedblændeligt bakspejl, Bluetooth, Bakkamera, Centrallås, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, El-spejle med varme, Elruder for/bag, Fjernbetjent centrallås, Head-up display, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor for/bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor bag, Radio, Servo, Sædevarme for, USB stik, Varme i forruden, Alufælge, LED kørelys, LED forlygter, LED baglygter, Metallak, Tagræling, Tonede ruder, Tågelygter, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Automatisk nødopkald, Dæktrykssensor, Fartpilot adaptiv, Fartbegrænser, Fartpilot, Skiltegenkendelse, Isofix, ESP |
BMW 225xe Active Tourer - 2020 | 78.500 km | Søborg
Søger du en alsidig og veludstyret BMW med både benzin- og eldrift? Denne BMW 225xe Active Tourer fra 2020 er klar til at imponere med sin avancerede teknologi og komfort. Med kun 78.500 km på tælleren, er denne bil ideel til dig, der ønsker en rummelig MPV uden at gå på kompromis med komfort og køreegenskaber.
Udstyret med en kraftfuld 1,5 liters plugin-hybrid motor, leverer denne model 224 hestekræfter og en behagelig køreoplevelse. Med en rækkevidde på op til 42 km på el og en effektivitet på 36,5 km/l, tilbyder den en bæredygtig transportløsning. Med et lavt CO2-udslip på 52 gram/km kan du køre med god samvittighed.
Højdepunkter i udstyr:
Med sit elegante design og metallak, fremstår denne BMW som et stilfuldt valg til både bykørsel og længere ture. Kontakt Andersen Biler i Søborg for mere information eller en prøvekørsel. Gå ikke glip af muligheden for at eje denne exceptionelle 225xe Active Tourer.
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 168.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
174.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
182.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER