Ford Kuga 2,5 Plugin-hybrid Graphite Tech CVT 225HK 5d Trinl. Gear
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 283.999 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV3 |
| Variant | EL Long Range Prestige 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 4.000 Km |
| Registreringsdato | 04/05/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Ivory Silver |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 73.6 |
| Totalvægt | 2355 kg |
| Længde | 4300 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1570 cm |
| Nummerplade | ET48119 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5356282 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| App integration, Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg 2-zoner, Navigation, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Varmepumpe, 17" Alufælge, LED kørelys, LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Armlæn, Kopholder, Justerbart rat, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Alarm, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Auto hold, ESP, Isofix, Selealarm, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering |
Vores egen tjenestebil - Venligst ring for besigtelse!
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Apple carplay / Android auto ✅ Adaptiv fartpilot ✅ 2 Zoners klimaanlæg ✅ 17'' alufælge ✅Varmepumpe ✅Mørk tonede ruder i bag
🔋 SPAR PENGE OG SKÅN MILJØET – køb brugt tilbehør til denne bil (Med forbehold for at vi har varerne på lager) ➡️ Brugt ladekabel kr. 999,-
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 283.999 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
268.900 Kr
Ekskl. moms
279.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
279.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
299.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER