Nissan Leaf EL Acenta 39 kWh 150HK 5d Aut.
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 164.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Opel |
|---|---|
| Model | Mokka |
| Variant | 1,2 PureTech GS-Line 130HK 5d 8g Aut. |
| Kilometer | 82.000 Km |
| Registreringsdato | 08/12/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1199 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Rødmetal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.2 |
| Totalvægt | 1740 kg |
| Længde | 4151 cm |
| Bredde | 1987 cm |
| Højde | 1534 cm |
| Nummerplade | DE60318 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5442255 |
| Max bugsering (uden bremser) | 640 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| 18" Alufælge, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Ratgearskifte, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Servo, Sportssæder, Sædevarme for, USB stik, Udvendig temperaturmåler, 12V udtag, Fuld LED forlygter, Hvide blinklys, LED baglygter, LED kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tågelygter, Armlæn, Bagagerumsdækken, Delkunstlæderindtræk, Dobbelt bagagerumsbund, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Læderrat, Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Blindvinkelassistent, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Vejbaneassistent, Ikke ryger, Service overholdt, Start/stop-system, Undervognsbehandlet, Bitone - Sort tag, Anhængertræk aftageligt |
🚗 Flot Opel Mokka GS-Line 🚗
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗
✅ Nøglefri døre & Start ✅ Parkeringssensor for/bag + bakkamera ✅ Adaptiv fartpilot ✅ El-spejle m. varme ✅ Klimaanlæg ✅ Blindvinkelsassistent
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 164.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
182.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER