Ford Focus 1,0 EcoBoost Hybrid Active 125HK Stc 6g
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 174.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | Polo |
| Variant | 1,0 TSI Highline DSG 110HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 73.000 Km |
| Registreringsdato | 26/04/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Blåmetal |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 21.2 |
| Totalvægt | 1660 kg |
| Længde | 4053 cm |
| Bredde | 1751 cm |
| Højde | 1461 cm |
| Nummerplade | DD46789 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5443415 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1100 kg |
| 12V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bluetooth, CD / radio, Centrallås, El-foldbare spejle m. varme, DAB radio, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Parkeringssensor for/bag, Radio, Servo, Stemmebetjening, Sædevarme for, USB-C tilslutning, Ventilerede sæder for & bag, Alufælge, Anhængertræk, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Tågelygter, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Ikke ryger |
VW Polo 1,0 TSI Highline DSG 110HK 5d 7g Aut., 2021 – 73.000 km
Leder du efter en alsidig og veludstyret hatchback? Denne VW Polo fra 2021 har alt hvad du har brug for. Med dens stilfulde design og avancerede teknologier, tilbyder denne bil en komfortabel køreoplevelse. Den er perfekt til både bykørsel og længere ture.
Specifikationer:
Nøgleudstyr:
Kontakt os for mere information eller en prøvetur, Besøg bilen i Søborg og oplev en fantastisk køretur i en moderne og velfungerende VW Polo.
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 174.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
182.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER