Hyundai i20 1,0 T-GDI Essential Komfort 100HK 5d 6g
128.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 133.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | Niro |
| Variant | 1,6 GDI PHEV Plugin-hybrid Advance DCT 141HK 5d 6g Aut. |
| Kilometer | 64.000 Km |
| Registreringsdato | 11/11/2019 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1580 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sort |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 44.2 |
| Totalvægt | 2000 kg |
| Længde | 4355 cm |
| Bredde | 1805 cm |
| Højde | 1545 cm |
| Nummerplade | CN50327 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5453467 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1300 kg |
| 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Infocenter, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Metallak, Armlæn, Dellæder kabine, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Airbag, Antispin, Alarm, Auto hold, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Vejbaneassistent |
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Fartpilot adaptiv ✅ Apple carplay / android auto ✅ P-sensor for og bag m. bakkamera ✅ Sædevarme for
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Infocenter, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Metallak, Armlæn, Dellæder kabine, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Airbag, Antispin, Alarm, Auto hold, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Vejbaneassistent
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 133.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
128.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
138.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER