Citroën e-C3 Aircross EL Plus Limited 113HK 5d Aut.
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 197.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Peugeot |
|---|---|
| Model | 308 |
| Variant | 1,6 Plugin-hybrid First Selection Plus EAT8 180HK 5d 8g Aut. |
| Kilometer | 41.000 Km |
| Registreringsdato | 10/06/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1598 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grønmetal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 44.6 |
| Totalvægt | 2120 kg |
| Længde | 4367 cm |
| Bredde | 2062 cm |
| Højde | 1441 cm |
| Nummerplade | DJ79269 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5453461 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| 12V udtag, Android Auto, Aircondition, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-håndbremse, El-spejle, Elruder for/bag, Fartpilot, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, USB-C tilslutning, Armlæn, Dellæder kabine, Justerbart rat, Kopholder, Ambiente belysning, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Læderrat, Rat m. varme, Airbag, ABS, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selestrammer, Selealarm, Vejbaneassistent, 360° kamera, Ikke ryger, 17" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Anhængertræk aftageligt, Anhængertræk |
🚗 UDVALGT UDSTYR FRA BILEN ✔️ 360 Graders kamera ✔️ P-Sensor for- og bag ✔️ Apple carplay / android auto ✔️ Fartpilot ✔️ Automatgear
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 🕒 Søndag kl. 11.00 – 16.00
12V udtag, Android Auto, Aircondition, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-håndbremse, El-spejle, Elruder for/bag, Fartpilot, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, USB-C tilslutning, Armlæn, Dellæder kabine, Justerbart rat, Kopholder, Ambiente belysning, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Læderrat, Rat m. varme, Airbag, ABS, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selestrammer, Selealarm, Vejbaneassistent, 360° kamera, Ikke ryger, 17" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 197.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
214.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
218.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
219.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER