Ford Puma Gen-E EL Premium 168HK 5d Aut.
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Opel |
|---|---|
| Model | Zafira-e Life |
| Variant | EL 136HK Aut. |
| Kilometer | 66.000 Km |
| Registreringsdato | 30/11/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | MPV |
| Farve | Sort |
| Døre | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 42.0 |
| Totalvægt | 2900 kg |
| Længde | 4956 cm |
| Bredde | 2010 cm |
| Højde | 1930 cm |
| Nummerplade | DL18057 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5333544 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Aircondition, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Elruder for, El-håndbremse, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Infocenter, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Anhængertræk aftageligt, Anhængertræk, LED kørelys, Armlæn, 7 sæder, Højdejusterbart førersæde, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, El indst. førersæde, El betjente døre, Læderkabine, Soltag |
DENNE BIL ER EN 50 KWH OG HAR EN WLTP RÆKKEVIDDE PÅ OMKRING 230 KM! - SE BORT FRA 75 KWH PÅ BILBASEN, DENNE FEJL KAN IKKE TILRETTES.
Elektrisk, rummelig og klar til alt – Zafira‑e Life kombinerer komfort, kraft og plads i én pakke
🚗 BILENS UDSTYR:
✅7 Personers sædekonfiguration ✅ Aftageligt anhængertræk - Må trække 1.000 kg. m. bremser ✅ Helårsdæk ✅ Glastag ✅ Fartpilot — afslappet og sikker motorvejskørsel ✅ Apple CarPlay / Android Auto — fuld smartphone-integration ✅ Skydedøre i begge sider — nem ind- og udstigning ✅ Klimaanlæg / 2-zone klima — stabil temperatur i hele kabinen ✅ LED-kørelys — moderne look og bedre synlighed ✅ Parkeringssensorer for/bag + bakkamera — gør parkering let ✅ Varme i forsæder — ekstra komfort på kolde dage ✅ Stor infotainmentskærm — nem betjening af navigation, medier og bilindstillinger ✅ Multifunktionsrat — nem styring af musik, telefon og assistentsystemer ✅ Mørktonede ruder bag — både privatliv og bedre temperatur i kabinen ✅ Armlæn på forsæder — giver en mere afslappet køreoplevelse ✅ Skiltegenkendelse — viser hastighedsgrænser i instrumenteringen ✅ Træthedsregistrering — øger sikkerheden på lange ture ✅ Lane Assist / vognbaneassistent — hjælper med at holde bilen i sporet
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
242.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER