Hyundai i20 1,0 MPI Advanced 100HK 5d 6g
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 219.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV6 |
| Variant | EL Long Range 229HK 5d Aut. |
| Kilometer | 72.000 Km |
| Registreringsdato | 06/12/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Koksmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 66.9 |
| Totalvægt | 2425 kg |
| Længde | 4695 cm |
| Bredde | 1890 cm |
| Højde | 1550 cm |
| Nummerplade | DE57866 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5470850 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1600 kg |
| 19" Alufælge, LED kørelys, LED forlygter, LED baglygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, 230V udtag, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, DAB radio, Digital instrumentering, El-håndbremse, El-spejle, El-spejle med varme, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, USB-C tilslutning, Varmepumpe, Armlæn, Armlæn bag, Dellæder kabine, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, ESP, Isofix, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Kia EV6 EL Long Range 229HK SUV fra 2021 - 72.000 km
Velkommen til en pålidelig og veludstyret Kia EV6 fra 2021 med 72.000 km på tælleren. Denne imponerende SUV er ideel til dig, der ønsker en moderne bil med masser af komfort og teknologi.
Denne version af Kia EV6 er udstyret med en kraftfuld 229-hestekræfter elektrisk motor, som sikrer en jævn køreoplevelse. Med et 77.4 kWh batteri og en rækkevidde på op til 528 km, er bilen perfekt til både dagligdagens køreture og længere udflugter. Opladning er nemt med en kapacitet på op til 250 kW.
Højdepunkter af udstyr:
Bilen har en årlig ejerafgift på 920 kr. og befinder sig i Søborg. Hvis du har spørgsmål, eller ønsker at se bilen, er du velkommen til at kontakte os. Vi ser frem til at hjælpe dig med at finde din næste bil!
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 219.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
242.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER