Ford Kuga 2,5 Plugin-hybrid ST-Line X CVT 225HK 5d Trinl. Gear
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 249.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | Q3 |
| Variant | 1,5 35 TFSI S Tronic 150HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 58.000 Km |
| Registreringsdato | 13/03/2019 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Hvid |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 19.3 |
| Totalvægt | 2025 kg |
| Længde | 4484 cm |
| Bredde | 1856 cm |
| Højde | 1616 cm |
| Nummerplade | CH80262 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5471134 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| 17" Alufælge, Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Tagræling, 12V udtag, Aircondition, Automatgear, Bluetooth, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-spejle, El-spejle med varme, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
🚗 FLOT Audi Q3 🚗
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Parkerings sensor for/bag ✅ 17" Alufælge ✅ Adaptiv Fartpilot ✅ El-spejle m. varme ✅ Klimaanlæg 2-zonet ✅ Sædevarme for
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 249.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
268.900 Kr
Ekskl. moms
279.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
279.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER