Citroën C3 1,2 PureTech Shine Sport 83HK 5d
84.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 99.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Peugeot |
|---|---|
| Model | 108 |
| Variant | 1,0 e-Vti Final Edition 72HK 5d |
| Kilometer | 22.000 Km |
| Registreringsdato | 21/01/2022 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Champagne Grøn Metal |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 24.7 |
| Totalvægt | 1240 kg |
| Længde | 3475 cm |
| Bredde | 1615 cm |
| Højde | 1460 cm |
| Nummerplade | CM22158 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5426952 |
| 12V udtag, AUX stik, Bakkamera, El-spejle, Fartpilot, Klimaanlæg, Kopholder, Android Auto, Apple CarPlay, Mirror link, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, USB stik, Sædevarme for |
Velholdt PEUGEOT 108! - Massere af udstyr!
✅ Apple CarPlay og Android Auto ✅ Bluetooth ✅ Bakkamera ✅ Fartpilot ✅ Sædevarme for ✅ Multifunktions rat ✅ Klimaanlæg ✅ El-ruder for ✅ El-justerbar spejle og meget mere...
Hos Andersen Biler Hillerød tilbyder vi online fremvisning af alle vores modeller – både nye og brugte. Fremvisningen foregår via Face Time sammen med en af vores sælgere fra butikken, så du får en grundig og personlig gennemgang 😊
💡VI TILBYDER DIG: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 🕒’ 🏠 Vi har masser af gratis parkering foran butikken eller rundt på matriklen og kaffe på kanden – Vi glæder os til at se dig 🏠 (Der tages forbehold for trykfejl)
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 99.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
84.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
84.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
87.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
94.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
104.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER