Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2020
- Gearkasse Aut.
- Brændstof B/EL hybrid
- Km 75.000 Km
- Cc 1580Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | XCeed |
| Variant | 1,6 GDI Plugin-hybrid Upgrade m/Plus DCT 141HK 5d 6g Aut. |
| Kilometer | 75.000 Km |
| Registreringsdato | 29/10/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1580 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Blåmetal |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 44.0 |
| Totalvægt | 2030 kg |
| Længde | 4395 cm |
| Bredde | 1826 cm |
| Højde | 1495 cm |
| Nummerplade | CV89111 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5476096 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1300 kg |
Udstyr
| Soltag, Sædekøling, Nyserviceret, Service overholdt, 18" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Tonede ruder, 12V udtag, Apple CarPlay, Android Auto, Aircondition, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, El indst. førersæde m. memory, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Servo, USB stik, Armlæn, Kopholder, Justerbart rat, Læderkabine, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, ESP, Dæktrykssensor, Blindvinkelassistent, Træthedsregistrering |
Beskrivelse
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Soltag ✅ Sædevarme- og ventilation for ✅ Ratvarme ✅ Bakkamera ✅ 18" Alufælge
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Soltag, Sædekøling, Nyserviceret, Service overholdt, 18" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Tonede ruder, 12V udtag, Apple CarPlay, Android Auto, Aircondition, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, El indst. førersæde m. memory, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Servo, USB stik, Armlæn, Kopholder, Justerbart rat, Læderkabine, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, ESP, Dæktrykssensor, Blindvinkelassistent, Træthedsregistrering
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
Om os
Vi har fordelagtige priser på Brugtbil / Demobil / Udlejningsbil / Ny Lagerbil - kært barn har mange navne.
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Kia XCeed 1,6 GDI Plugin-hybrid Upgrade m/Plus DCT 141HK 5d 6g Aut.
Pris 143.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning