Ford Explorer EL UR Premium RWD 286HK 5d Aut.
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 353.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Peugeot |
|---|---|
| Model | e-5008 |
| Variant | EL GT Pack 210HK 5d Aut. |
| Kilometer | 12.280 Km |
| Registreringsdato | 28/11/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sort Perla Nera |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 7 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 61.0 |
| Totalvægt | 2900 kg |
| Længde | 4791 cm |
| Bredde | 1895 cm |
| Højde | 1694 cm |
| Nummerplade | EN89598 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5223150 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Klimaanlæg 3-zoner, Fartpilot adaptiv, Multifunktionsrat, Trådløs mobilopladning, Fuld LED forlygter, LED baglygter, Tagræling, Rat m. varme, 360° kamera, 12V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Fjernbetjent centrallås, Elruder for/bag, Håndfri telefon, Kørecomputer, Mirror link, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Parkeringssensor bag, Radio, Regnsensor, Servo, Udvendig temperaturmåler, USB stik, USB-C tilslutning, Mørktonede ruder bag, 7 sæder, Delkunstlæderindtræk, Delvis alcantara-kabine, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Multijusterbart rat, Kopholder, Læderrat, ABS, Antispin, ESP, Isofix, Skiltegenkendelse, Start/stop-system, 19" Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, Fartpilot, Elruder for, Klimaanlæg, Infocenter, El-spejle, El-spejle med varme, Klimaanlæg 2-zoner, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, Varmepumpe, Armlæn, 1 ejer, Alarm, Alufælge, LED forlygter, LED kørelys, Matrix LED forlygter, Justerbare bagsæder, Splitbagsæde, Stofindtræk, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, Passager-airbag, Selealarm, Selestrammer, Vejbaneassistent, Aftageligt træk, Elektrisk parkeringsbremse, Helårshjul, Ikke ryger, Leveres nysynet, Nyserviceret, Nysynet, Service overholdt |
🚗 BILENS UDSTYR:
✅ 7‑sæders karrosser ✅Adaptiv fartpilot med Stop&Go ✅ Apple CarPlay & Android Auto (trådløst) ✅ Avanceret infotainment via den store 21" panoramaskærm ✅ Bakkamera & 360° kamera / Surround View ✅ GT‑sæder i stof/kunstlæder ✅ Udvidet ambientebelysning ✅ 3‑zone klimaanlæg ✅ Panoramisk i‑Cockpit med 21" skærm ✅ Skiltegenkendelse ✅ Full Matrix LED‑forlygter ✅ Blindvinkelovervågning ✅ Elektrisk bagklap
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 353.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
329.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER