Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2021
- Gearkasse Man.
- Brændstof Benzin
- Km 67.000 Km
- Cc 998Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | i20 |
| Variant | 1,0 T-GDI Essential Komfort 100HK 5d 6g |
| Kilometer | 67.000 Km |
| Registreringsdato | 27/04/2021 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Phantom Black |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 23.3 |
| Totalvægt | 1600 kg |
| Længde | 4040 cm |
| Bredde | 1775 cm |
| Højde | 1450 cm |
| Nummerplade | DE86752 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3298302 |
| Max bugsering (uden bremser) | 450 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1110 kg |
Udstyr
| Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Digital instrumentering, DAB+ radio, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Infocenter, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Skiltegenkendelse, Selestrammer, Isofix, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, Justerbart rat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Stofindtræk, Vejbaneassistent, Service overholdt |
Beskrivelse
🚗 BILENS UDSTYR:
✅ Fartpilot – komfortabelt på motorvej og længere ture. ✅ Bakkamera – gør parkering markant lettere. ✅ Sædevarme & ratvarme. ✅ Klimaanlæg – stabil temperatur året rundt. ✅ Trådløs Apple CarPlay & Android Auto – navigation, musik og apps direkte fra mobilen. ✅ El-spejle med varme & elruder for/bag – praktisk og bekvemt. ✅ Regnsensor & lyssensor – automatisk komfort i hverdagen. ✅ Bluetooth & DAB+ radio – god lyd og nem tilslutning. ✅ Isofix & vejbaneassistent – sikkerhed i top. ✅ Parkeringssensorer – ekstra hjælp i byen. ✅ Digital instrumentering – giver et mere moderne cockpit. ✅ Touchskærm – moderne og intuitiv betjening.
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
Om os
Vi har fordelagtige priser på Brugtbil / Demobil / Udlejningsbil / Ny Lagerbil - kært barn har mange navne.
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Hyundai i20 1,0 T-GDI Essential Komfort 100HK 5d 6g
Pris 128.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning