Ford E-Transit 350 L2H2 EL Trend RWD 269HK Van Aut.
199.800 Kr
Ekskl. moms
Pris 199.000 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | E-Transit Courier |
| Variant | EL Trend 136HK Van Aut. |
| Kilometer | 60 Km |
| Registreringsdato | 26/12/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Van |
| Farve | Glacier White |
| Gear | 1 |
| Døre | 3 |
| Sæder | 2 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 53.4 |
| Totalvægt | 3000 kg |
| Længde | 4337 cm |
| Bredde | 2076 cm |
| Højde | 1827 cm |
| Nummerplade | 959452 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5344007 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
Ford E-Courier 46 KWH batteri og 325km rækkevidde.!
Finansiel leasing fra kun; 1.695,- ex moms pr. måned. For denne bil, kontakt: Casper Korndal - 5060 5532 - [email protected]
Highlights af udstyr:
Batteri oplysninger: 46 kWh batteri 11 kW opladning på alm. ladestander DC opladning med op til 100 kW ( 26 min. fra 10-80% ) 325 km Rækkevidde ca. - blandet kørsel (WLTP)
5 gode grunde til netop en Ford Transit e-courier:
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 199.000 Kr
Ekskl. moms
199.800 Kr
Ekskl. moms
199.900 Kr
Ekskl. moms
199.900 Kr
Ekskl. moms
214.900 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER