Ford Puma Gen-E EL Premium 168HK 5d Aut.
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 229.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Puma Gen-E |
| Variant | EL Premium 168HK 5d Aut. |
| Kilometer | 6.458 Km |
| Registreringsdato | 27/08/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Fantastic Red |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 80.0 |
| Totalvægt | 2015 kg |
| Længde | 4214 cm |
| Bredde | 1930 cm |
| Højde | 1555 cm |
| Nummerplade | EL45968 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5098592 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, Digital instrumentering, DAB radio, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Stemmebetjening, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, Varme i forruden, 18" Alufælge, Alufælge, Frunk, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Matrix LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Områdebelysning, Armlæn, Bagagerumsdækken, Delkunstlæderindtræk, Dobbelt bagagerumsbund, Glastag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Kunstlæder, Multijusterbart rat, Panorama El-soltag, Rat m. varme, Soltag, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Fører-airbag, Førerovervågning med advarsel, Gardin-airbag, Intelli. hastighedsassistent, Lyssensor, Passager-airbag, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 360° kamera, B&O audio, Elektrisk parkeringsbremse, Ikke ryger |
Egen demobil med 5 års fabriksgaranti fra imdregistreringsdato
🚗 Fremhævet udstyr :
✅ Gen-E Premium udstyrsmodel ✅ Elektrisk Soltag (værdi 8.218,-) ✅ Førerassistancepakke (værdi 7204,- ) ✅ Vinterpakke - ratvarme, sædevarme, varme i forrude ✅ Tantastic Red metallak ✅ 18" tommer alufælge ✅ Adaptive Matrix LED forlygter ✅ B&O premium audiosystem med 10 højttalere inkl. subwoofer ✅ 360 kamara ✅ Nøglefri indgang og start ✅ Håndfri el-bagklap ✅ Trådløs apple carplay og android auto ✅ 12´8 tommer digital instrumentering ✅ Fuld LED forlygter ✅ LED baglygter ✅ Bakkamera med parkeringssenso rfor og bag ✅ Automatisk Klimaanlæg ✅ Mørktonede ruder bag
NB bilen er i drift, så kontakt os venligst først, for fremvisning
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-15:00 🕒
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 229.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
242.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER